středa 21. února 2018

Koupaliště Tam a Tady

Koupaliště Tam a Tady

Na základě prohlídky dokumentace předané Centroprojektem odboru investic v Úvalech jsem zapátral na internetu a zjistil, že Krnov své koupaliště opravdu chce a lidé se budou koupat v novém ještě letos, tak jak město slíbilo! V Krnově, projektoval koupaliště také  Centroprojekt! Proč to v Krnově jde a u nás ne?
A jak to dopadne u nás v Úvalech? Projekt podle vyjádření pana Poláka z 8. 2. 2018 stále není hotov.

Poznámka ZK: dřevěná konstrukce v pozadí již v areálu není.

Trocha Krnovské historie:
Nejzajímavější část článku: 16. LISTOPADU 2017, 17:38 MěÚ Krnov
Rekonstrukce bude spočívat v úpravě stávajících venkovních plaveckých bazénových van, které budou opraveny a překryty speciální fólií, v opravě objektu strojovny bazénové technologie a ve vybudování nových akumulačních jímek, včetně úpravy okolních ploch. Dětský bazén bude postaven nový.

Nově:
V Krnově se pracuje:

Vedení města i realizátor udělají vše pro to, aby nebyla příští koupací sezona nijak ohrožena či omezena,“ řekl místostarosta Michal Brunclík.
Nejzajímavější část článku: 22. 1. 2018 ČTK
"Vedení města a zhotovitel udělají vše pro to, aby koupaliště sloužilo Krnovákům v letní koupací sezoně 2018," uvedl místostarosta Michal Brunclík (ČSSD). Dodal, že hladina podzemní vody může mít vliv i na stavbu nového krytého bazénu, kterou město chystá v sousedství koupaliště. "Pro nás to také znamená varování, abychom v žádném případě nepodcenili přípravu na výstavbu nového krytého bazénu a provedli důkladné hydrogeologické průzkumy," řekl místostarosta.


Poznámka ZKdřevěná konstrukce se žlutou cedulkou v pozadí je převlékací kabinka, jednoduchá a naprosto splní účel.

Nejzajímavější část článku: Rekonstrukci koupaliště provádí společnost Rakord – R & R, která opraví stávající bazénovou vanu, akumulační jímky, nainstaluje nové bazénové technologie a vybuduje nový dětský bazén. Termín dokončení je podle smlouvy do konce června letošního roku!

Pokud by vám při čtení připadaly některé věty, povědomé tak to není náhoda 😊. Povědomé Vám to bude připadat, pokud jste četli připomínky ZK k projektu koupaliště v Úvalech. Centroprojekt  u nás odvedl mizernou práci, kopíroval svůj vlastní projekt pro Krnov.

Když to jde v Krnově, proč je to v Úvalech špatně?

za občanskou aktivitu Zachraňme koupaliště

Petr

Žádné komentáře:

Okomentovat